O firmie

ŁUKSTOL to jeden z wiodących producentów mebli kuchennych na Podkarpaciu, to sprawdzona marka. Przez lata zyskała sobie wielu zadowolonych Klientów. W naszej rodzinie stolarka jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Głównie zajmujemy się produkcja mebli na terenie Rzeszowa i okolic, ale także realizowaliśmy zamówienia dla Klientów z Krakowa, Warszawy czy Wrocławia. Stawiamy nacisk na jakość wykonywanych mebli przez, który zdobywamy klientów zadowolonych z naszej pracy.

 

Specjalizujemy się w kompleksowej zabudowie kuchennej, łazienkowej, wnęk i przedpokoi. Wykonujemy również meble młodzieżowe, biurowe, gabinetowe, szafy w systemie drzwi przesuwnych oraz garderoby i sypialnie.

 

Do produkcji stosujemy materiały i akcesoria znanych i cenionych firm, co gwarantuje wysoką jakość naszych mebli oraz długie i niezawodne ich użytkowanie. Zajmujemy się projektowaniem mebli, ale także współpracujemy ze znanymi projektantami wnętrz na terenie Rzeszowa. Meble projektujemy indywidualnie pod konkretne zamówienie Klienta. Każde zlecenie traktujemy jako nowe wyzwanie. Nasz zakład stale się rozwija. Zważając na zmieniające się preferencje Klientów, oferta zakładu jest nieustannie poszerzana poprzez zastosowanie indywidualnych metod produkcyjnych, dzięki którym jakość, stylistyka i funkcjonalność naszych wyrobów zapewniają zadowolenie Klientó z codziennego użytkowania naszych mebli.

 

ŁUKSTOL to firma mała, dzięki temu bardzo elastyczna cenowo i terminowo. Dlatego już na początku otrzymują Państwo propozycję niewygórowanej ceny za wysokiej jakości usługę.

 

W ramach współpracy zapewniamy transport oraz fachowy montaż z udziałem doświadczonej grupy montażystów, którzy szybko i profesjonalnie przygotują pomieszczenia według oczekiwań Klienta. Także zapraszamy do skorzystania z naszej obfitej oferty a na pewno kontakt i współpraca będzie przebiegać w miłej atmosferze.